Yük Takip Sistemi Destinasyonlarimiz Tanıtım Filmimiz Kataloğumuz
Hemen Teklif Al Taşıyıcı Ol

Uluslararası Kara Yolu Taşımacılığı

TRANSMAP, uzman kadrosu ile tüm uluslararası taşımacılık operasyonlarınızda ve projelerinizde hizmet ortağınızdır. Taşıma hacminize ve taleplerinize uygun taşımacılık çözümleri tasarlayarak tüm nakliye akış sürecinizi optimize ederek, yönetir.
Transmap, tüm Avrupa, Türkiye, Rusya, Ukrayna ve CIS ülkeleri arasında parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Komple: Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini zamanında, istenilen şekilde karşılayabilmek için Transmap; ara taşımacılık çözümlerinde ürün hacmine göre komple ve parsiyel seçenekleri sunmaktadır. İhtiyaç duyulan tek bir siparişin taşınması olabileceği gibi, birden fazla siparişi içeren daha kompleks proje taşımaları da olabilmektedir. Müşteri ihtiyaçlarını anlayarak, taşıma sürecini en kullanışlı hale getiren esnek çözümleriyle Transmap, müşterileri için gereken yükleme alanını temin etmektedir.

Parsiyel: Küçük miktarlı ürünlerden büyük yükleme partileri oluşturularak ölçek tasarrufu sağlanan parsiyel araç taşımacılığı; çıkış günlerinin sıklığı nedeniyle komple taşımacılığa göre daha esnektir. Geniş hizmet ağı sayesinde, önceden belirlenmiş zaman aralıklarına uygun teslimatlar gerçekleştirilmektedir. Kapalı kasa, frigo, çift katlı treylerler; tenteli, kapalı kasa, frigo konteynerler ile farklı ekipman türlerini kullanarak esneklik yaratabilmektedir.

Transmap transit sürelere göre Standart, Ekspres, Süper Ekspres ve Speedy olmak üzere farklı servis tipleri sunmaktadır.


 

 Standart  Express  Süper Express  Speedy

Sefer başına tek şöför  uygulaması mevcuttur.

Zaman hassasiyeti olmayan  ürünlerin makul tesim  sürelerinde maliyet avantajı  sunan servis türüdür.

Sefer başına iki şöför  uygulaması mevcuttur.

Zaman hassasiyeti olan  ürünlerde; taahhüt sürelerine  bağı kalınarak, yasal  zorunluluklar dışında serefin ara  vermeden tamamlandığı servis  türüdür.

Sefer başına iki şöför  uygulaması mevcuttur.

Zaman hassasiyeti olan  ürünlerde; taahhüt sürelerine  bağı kalınarak, yalnızca  karayolu ile yapılan taşımalarda kullanılan servis türüdür.

Sefer başına iki şöför  uygulaması mevcuttur.

Küçük hacimli araçlar ile tek  müşterinin zaman hassasiyeti  olan ürünlerin taşındığı servis  türüdür.Komple/Parsiyel
Müşterileri ihtiyaç ve beklentilerini zamanında, istenilen şekilde karşılayabilmek için TRANSMAP; uluslararası taşımacılık,Ulusal Dağıtım taşıma çözümlerinde desi miktarına göre Komple ve Parsiyel seçeneklerini sunmaktadır. Parsiyel taşımacılık, çıkış günlerinin sıklığı nedeniyle komple taşımacılığa göre daha esnek bir seçenek olarak, müşterilerin değişken taleplerine uygun çözümler sunmak için etkili bir yöntemdir.

Komple TIR Taşımacılık Hizmetleri Transmap, komple TIR ile kara taşımacılık çözümleri sunmaktayız. Transmap, Freight ekipman, araç çeşitliliği ve size özel hizmet seçenekleri ile kara gönderi taleplerinizde çözüm ortağınızdır. Transmap, izleme ve takip sistemleri ile gönderilerinizi takip