Yük Takip Sistemi Destinasyonlarimiz Tanıtım Filmimiz Kataloğumuz
Hemen Teklif Al Taşıyıcı Ol

Yük Takip Sistemi

NAKLİYE YÖNETİM SİSTEMİ
Yüklerinizle ilgili bilgilerin yönetimi, sunduğumuz hizmetin katma değerinin bir parçasıdır. Bilişim sistemleri ve destek faaliyetleri, müşterimize sağladığımız hizmetlerin vazgeçilmez bir parçası haline geldi ve bizim için, başlı başına fark yaratan önemli unsur oldu.
Sistemimizi müşteri alt yapısına uygun hale getirebildiğimiz gibi, müşterimiz iş sürecini anlık takip edebiliyor. Teklif/fiyat verme aşamasından faturanın kesilmesine kadar tüm aşamaları içeren nakliye döngüsünün optimize edilmesini sağlıyor.
Ayrıca hareket kabiliyeti, elektronik veri alışverişi ve ileri düzeyde analiz yapma olanakları sunuyor. Tüm bu teknolojik yatırımların amacı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunabildiğimizden emin olmak ve müşterimize gerekli görünürlüğü sunarak, işlerini daha iyi planlamalarına ve yönetmelerine imkan tanımak.

Artık aracınızı takip etmek için bir cihaza ihtiyacınız yok! Telefon ve tabletlerden tüm süreçleri kontrol altında tutabilir ve takip edebilirsiniz. IOS ve Android telefon ve tabletlerinizden Transmap uygulamasını kullanabilirsiniz.